Pstrąg łososiowy wędzony w plastrach 100 g fisherking
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Składniki: pstrąg tęczowy, sól. |
|---|---|
| Gatunek ryby | Pstrąg |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Wędzone |
| Stopień rozdrobnienia | Plastry |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 100 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Norwegia |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Metoda produkcji | Złowione w hodowli |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Oncorhynchus mykiss |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych omega-3 | 1 |
| Producent: | Contimax SAUlica i numer: Partyzantów 12CKod pocztowy i miasto: 32-700 Bochnia PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 448 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | po otwarciu należy spożyć w ciągu 48 godzin |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Zaleca się wyjąć pstrąga z opakowania 30 minut przed spożyciem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 198 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 827 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 20 g |
| Zawartość soli | 3,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |