Przyprawa do kurczaka po węgiersku Kamis 25 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | do kurczaka |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 25 g |
| Składniki | sól, papryka słodka, czosnek, chili, gorczyca biała/ |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Producent: | McCormick Polska S.A.Ulica i numer: ul. Malinowa 18/20Kod pocztowy i miasto: 05-552 Wólka Kosowska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 440 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 27 g |