Kamis przyprawa karkówki 20 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | spożywcze |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 20 g |
| Składniki | przyprawy (czosnek (22%), papryka słodka, gorczyca biała, kolendra, kminek, owoc jałowca, pieprz czarny, chili), sól, zioła(majeranek (5%), rozmaryn), kwas: kwas cytrynowy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Producent: | McCormick Polska S.A.Ulica i numer: ul. Malinowa 18/20Kod pocztowy i miasto: 05-552 Wólka Kosowska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 440 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 211 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 880 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9,6 g |
| Zawartość soli | 37,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,7 g |
| Cukry | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 21 g |