Prymat Przyprawa do rosołu zup i bulionów XXL 30 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Mieszanka przyprawowa |
|---|---|
| Przeznaczenie | Przyprawa jest niezastąpiona do przyrządzenia domowego rosołu: drobiowego, drobiowo-wołowego lub z kaczki. Doskonale uzupełni smak wszelkiego rodzaju zup, wywarów i bulionów z warzyw, mięsa i grzybów. Kompozycja warzyw i ziół sprawdzi się także do doprawiania sosów. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 30 g |
| Składniki | marchew, cebula (25%), natka pietruszki, pasternak, por, liść lubczyku (10%), pieprz czarny , ziele angielskie (2%), tymianek. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Producent: | PRYMAT SP. Z O.OUlica i numer: CHLEBOWA 14Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 324 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1362 kJ |
| Wielkość porcji | 2 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 0,37 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,3 g |
| Cukry | 29 g |
| Zawartość węglowodanów | 53 g |