Prosciutto crudo- szynka dojrzewająca BIO 70 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczna szynka wieprzowa peklowana na sucho, dojrzewająca w plastrach. 100 g produktu wyprodukowano z 135 g mięsa wieprzowego. Dzięki ręcznemu układaniu plastry nie sklejają się.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze poniżej 7 °C.
Składniki
Składniki: udziec wieprzowy*, sól morska. *składniki pochodzące z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych
Informacje o produkcie
Marka: FUMAGALLI
Kraj pochodzenia: IT
Masa brutto: 0,09 kg
✓ Produkt ekologiczny
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1155/277 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8.5 g |
| Węglowodany | 0.7 g |
| Cukry | 0.5 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 28 g |
| Sól | 4.3 g |