Bresaola- szynka wołowa dojrzewająca BIO 70 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczna szynka wołowa peklowana na sucho, dojrzewająca w plastrach. Dzięki ręcznemu układaniu plastry nie sklejają się.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze poniżej 7 °C.
Składniki
wołowina*, sól, dekstroza*, aromat czarnego pieprzu, aromat jałowca, aromat laurowy, aromat gałki muszkatołowej, aromat cynamonu, substancja konserwująca: azotyn sodu. *składniki pochodzące z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych
Informacje o produkcie
Marka: FUMAGALLI
Kraj pochodzenia: IT
Masa brutto: 0,09 kg
✓ Produkt ekologiczny
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 671/158 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1.6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.5 g |
| Węglowodany | 1 g |
| Cukry | 0.5 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 35 g |
| Sól | 3.9 g |