Kiełbasa Francuska sucha Provinces 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione surowe |
| Składniki | Mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, sól, laktoza, glukoza, przyprawy aromatyczne, syrop glukozowy, cukier, alkohol, substancje konserwujące: e252, e250, kultury starterowe drobnoustrojów. 100g produktu gotowego otrzymano ze 169g mięsa i tłuszczu wieprzowego osłonka niejadalna, należy usunąć przed spożyciem. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 15 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Producent: | Olivier and Co sp. z ooUlica i numer: ul. Traktorowa 139Kod pocztowy i miasto: 91-203 Łódź PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 462 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1917 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 29 g |
| Zawartość soli | 4,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 36 g |
| Cukry | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,4 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Osłonka niejadalna | Tak |