Kiełbasa Francuska Sucha Z Orzechami Laskowymi 200 g Provinces De France
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione surowe |
| Składniki | Mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, orzechy laskowe 9% (pochodzenie ue), sól, laktoza, głukoza, przyprawy aromatyczne, syrop glukozowy, cukier, substancje konserwujące: e252, e250, kultury starterowe drobnoustrojów. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 15 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Producent: | Olivier and Co sp. z ooUlica i numer: ul. Traktorowa 139Kod pocztowy i miasto: 91-203 Łódź PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 419 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1737 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 25 g |
| Zawartość soli | 4,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34 g |
| Cukry | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,2 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 9 % |