Mix Smaków 120 g Provinces De France
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Suszone, Surowe |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Plastry, Średnio rozdrobnione |
| Składniki | Kiełbasa francuska sucha składniki: mięso wieprzowe (pochodzenie: ue), sól, laktoza, glukoza, przyprawy, czosnek, przeciwutleniacz: e316; kultury starterowe drobnoustrojów, substancje konserwujące: e252, e250. chorizo składniki: mięso wieprzowe (pochodzenie: hiszpania), sól, papryka, mleko w proszku, glukoza, czosnek, ekstrakt z owoców, substancje konserwujące: e250, e252; przyprawy. salami włoskie składniki: mięso wieprzowe (pochodzenie: ue), sól, glukoza, przeciwutleniacz: e301, przyprawy, aromaty , substancje konserwujące: e250, e252. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 120 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Technika utrwalenia | suszenie, solenie |
| Producent: | olivier and co sp. z oo ulica i numer: ul. traktorowa 139 kod pocztowy i miasto: 91-203 łódź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 359 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1489 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 25 g |
| Zawartość soli | 5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,9 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E250 Azotyn sodu, E252 Azotan potasu, E301 Askorbinian sodu, E316 Izoaskorbinian sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja konserwująca, Przeciwutleniacz |