Precelki orkiszowe alfabet BIO 80 g Psi Patrol
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczny, najsmaczniejszy i najbardziej chrupiący sposób na naukę alfabetu. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, z przyjaciółmi, bawisz się na świeżym powietrzu, czy w przedszkolu: ekologiczne precelki na bazie orkiszu to zawsze właściwy wybór. Odpowiednie dla dzieci od 3 roku życia.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
mąka ORKISZOWA* 74%, woda, olej rzepakowy*, drożdże, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu 0,4%, ług preclowy: wodorotlenek sodu 0,3%, sól. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Alergeny
GLUTEN
Możliwe alergeny
MLEKO,SELER,SEZAM,SOJA
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1629/385 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 4.4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.4 g |
| Węglowodany | 69 g |
| Cukry | 1.4 g |
| Błonnik | 6.3 g |
| Białko | 14 g |
| Sól | 1.3 g |