Pomysł na zapiekanka makaronowa z szynką Winiary 35 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Piekarnik |
|---|---|
| Zawartość netto | 35 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, skrobia ziemniaczana, suszone warzywa (cebula 9,7%, czosnek 1,4%), sól, odtłuszczone mleko w proszku, ekstrakt drożdży, aromaty, zioła (szczypiorek 1%, liść pietruszki, majeranek, tymianek), gałka muszkatołowa, olej słonecznikowy, emulgator (lecytyny) |
| Pojemność | nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | 18 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Producent: | nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 155 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. zawartość torebki rozprowadź w 150 ml śmietanki (12%) i 600 ml zimnej wody. zagotuj w garnku od czasu do czasu mieszając. gotuj przez 1 minutę. 2. do wysmarowanego olejem żaroodpornego naczynia wsyp surowy makaron, posyp go pokrojoną w kostkę szynką i zalej "pomysłem na...", po czym dobrze wymieszaj. posyp startym żółtym serem. nie przykrywaj. 3. wstaw do nagrzanego piekarnika i zapiekaj przez ok. 35 minut (200°c bez termoobiegu, funkcja pieczenia od „dołu"). |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 17,8 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 45,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 115 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 342 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 17 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1441 kJ |
| Wielkość porcji | 296 g |
| Zawartość białek | 6 g |
| Zawartość soli | 0,56 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9,6 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 15,3 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 17 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 36 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 28 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 25 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 17 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |