Pomysł na zapiekanka ziemniaczana z mięsem mielonym Winiary 42 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Piekarnik |
|---|---|
| Zawartość netto | 42 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, skrobia kukurydziana, skrobia ziemniaczana, śmietanka w proszku (z mleka), suszone warzywa 10,3% (czosnek, cebula, czerwona papryka), sól, aromaty (z pszenicą), przyprawy (pieprz czarny, gałka muszkatołowa, kminek, kurkuma), cukier, zioła, emulgator (lecytyny), olej słonecznikowy |
| Pojemność | nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | 18 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Producent: | nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 155 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób przygotowania: 1. cebulę obierz i pokrój w półplasterki, zeszklij na oleju razem z mięsem mielonym, mięso delikatnie przypraw solą i pieprzem. obrane ziemniaki pokrój w cienkie plasterki o grubości ok. 3-4 mm. 2. żaroodporne naczynie wysmaruj tłuszczem, w naczyniu ułóż na przemian warstwami: ziemniaki i mięso mielone z cebulką, druga warstwa w tej samej kolejności. całkowita grubość warstw powinna wynosić około 3 cm. 3. zawartość opakowania dobrze wymieszaj z 200 ml zimnej wody oraz 150 ml kwaśnej śmietany 12%. zalej ułożone ziemniaki i mięso w naczyniu żaroodpornym. wierzch posyp startym żółtym serem - 50 g. nie przykrywaj. 4. wstaw do rozgrzanego piekarnika i piecz 50 minut (200°c bez termoobiegu, funkcja pieczenia „od dołu"). |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 19,8 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,9 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 3,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 37 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 118 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 414 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 493 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1732 kJ |
| Wielkość porcji | 351 g |
| Zawartość białek | 5,7 g |
| Zawartość soli | 0,45 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 20 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 10,6 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 21 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 40 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 27 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 41 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 14 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |