Winiary Pomysł na Kebab 28 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Winiary Pomysł na Kebab 28 g
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Patelnia |
|---|---|
| Zawartość netto | 28 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Słowacja |
| Składniki | Sól jodowana, suszone warzywa 22,0% (cebula 12,0%, czosnek), przyprawy 12,0% (kmin rzymski, papryka czerwona słodka, papryka chili, pieprz czarny, kolendra), zioła 12,0% (liście rozmarynu, tymianek, majeranek, oregano), cukier, mąka pszenna, olej słonecznikowy. może zawierać: mleko, jaja, soję, seler i ryby. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. mięso pokrój na małe kawałki. następnie dokładnie je wymieszaj w misce z zawartością opakowania winiary pomysł na ... oraz 5 łyżkami oleju. 2. przyprawione mięso włóż do lodówki na 5-10 minut, a następnie podsmaż je na patelni aż się zarumieni. 3. ciepłe placki tortilli posmaruj jogurtem , wyłóż mięsem, warzywami i zawiń. jeżeli masz ochotę, możesz też dodać inne warzywa, np. cebulę. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 40,8 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 4,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 3,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 37,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 109 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 419 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 21 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1763 kJ |
| Wielkość porcji | 384 g |
| Zawartość białek | 10,6 g |
| Zawartość soli | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 10,7 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,7 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 21 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 82 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 49 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 10 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 14 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |