Zupa ogonowa 50 g cykoria
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
|---|---|
| Składniki | Skrobia ziemniaczana, odtłuszczone mleko w proszku, sól, sok z pieczarki 7%, ekstrakt drożdżowy, śmietanka w proszku (pozyskiwana z mleka krowiego), pieczarki suszone 5%, warzywa suszone 3% w zmiennych proporcjach (cebula, por, pietruszka), mąka pszenna, aromaty, maltodekstryna z ziemniaków, olej rzepakowy, hydrolizat białka sojowego, pieprz czarny, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. produkt może zawierać: jaja i produkty pochodne oraz seler i gorczycę. |
| Zawartość netto | 50 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Producent: | CYKORIA SAUlica i numer: Wierzchosławice 15Kod pocztowy i miasto: 88-140 Gniewkowo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,4 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 10 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 22 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 59 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 93 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 251 kJ |
| Wielkość porcji | 270 ml |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość soli | 0,83 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 3,8 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |