Pompka akumulatorowa Bosch EasyPump
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Kompaktowa i poręczna: pompowanie opon rowerowych i piłek w domu lub podczas wyjazdów.
Pompowanie do maks. 10,3 bar z pomiarem ciśnienia w czasie rzeczywistym i funkcją automatycznego zatrzymania
Idealna do pompowania opon (samochodowych, motocyklowych, rowerowych), piłek i niedużych akcesoriów plażowych
Wszystko pod ręką: różne adaptery są umieszczone w schowku, który znajduje się w rękojeści narzędzia
Intuicyjna i praktyczna: łatwa obsługa, ergonomia i kompaktowa konstrukcja z dużym wyświetlaczem
Wbudowany akumulator i ładowanie przez USB-C®, jasna dioda LED zapewnia oświetlenie miejsca pracy
Parametry produktu
| Przepływ powietrza | 10 l/min |
|---|---|
| Maksymalne ciśnienie robocze | 10,3 bar |
| Wymiary całkowite (SxWxG) | 123 x 87 x 265 mm |
| Gwarancja | 2 |
| Uzupełnij pole tekstowe wymaganymi przez prawo informacjami o bezpieczeństwie | 1. należy zapoznać się ze wszystkimi ostrzeżeniami i wskazówkami dotyczącymi bezpieczeństwa użytkowania oraz ilustracjami i danymi technicznymi, dostarczonymi wraz z niniejszym elektronarzędziem przez producenta 2. używaj produktów zgodnie z ich przeznaczeniem. 3. używać tylko sprawnych, nieuszkodzonych narzędzi |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Instrukcja | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/46/3/1346369.pdf |
| Waga jednostkowa brutto | 0,84 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: robert bosch sp. z o.o. ulica i numer: jutrzenki 105 kod pocztowy i miasto: 02-231 warszawa pl |
| Rodzina kolorów | zielony |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| W zestawie | Zawór presta, igła do pompowania piłek, adapter do szybkiego pompowania, kabel usb |