Sanki drewniane z oparciem 90 cm, Drewmax
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Klasyczne sanki wykonane z wysokiej jakości litego, bukowego drewna. Posiadają wysokie i komfortowe oparcie, dzięki któremu zapewnią bezpieczną zabawę na śniegu. Oparcie w każdym momencie można zdemontować, co pozwoli na korzystanie z sanek również starszym dzieciom. Sanki zostały starannie wyszlifowane i zabezpieczone lakierem bezbarwnym. Płozy podkute ocynkowaną blachą, gwarantują płynną i komfortową jazdę, niezależnie od warunków nawierzchni.
Parametry produktu
| Materiał wykonania | Bukowe drewno |
|---|---|
| Udźwig | 80 kg |
| Wymiary (SxWxG) | 32 x 37,5 x 90 cm |
| Kolor | beżowy |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kalldera sp. z o.o. ulica i numer: srokowskiego 31 kod pocztowy i miasto: 41-300 dąbrowa górnicza pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |