SMART ThermoCoat Patelnie aluminiowe Ilag Ultimate 20,24,28cm
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Patelnie SMART THERMOCOAT zostały pokryte szwajcarską powłoką nieprzywierającą Ilag Non-Stick Ultimate, która ułatwia przygotowywanie posiłków na niewielkiej ilości tłuszczu, przy jednoczesnym zachowaniu smaku i aromatu potraw. Powłoka ta wyróżnia się niską ścieralnością oraz odpornością na zarysowywanie. Jest bezpieczna w użytkowaniu i nie zawiera szkodliwych substancji, takich jak kadm, ołów i PFOA.
Grube, pięciowarstwowe dno z dyskiem ze stali nierdzewnej doskonale i równomiernie przewodzi ciepło, co sprawia, że przygotowywanie potraw jest proste i szybkie.
Parametry produktu
| Wymiary naczynia (SxWxG) | 50 x 12 x 30 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | aluminium |
| Cechy dodatkowe | Antypoślizgowe rączki, Trójwarstwowe dno, Powłoka łatwa w czyszczeniu |
| Kolor | czarny |
| Do stosowania w | Kuchniach ceramicznych, Kuchniach indukcyjnych, Kuchniach elektrycznych, Kuchniach gazowych |
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: gerlach s.a. ulica i numer: braci kobylańskich 41 kod pocztowy i miasto: 26-340 drzewica pl |
| Rodzaj produktu | Patelnia |
| Zawartość zestawu | Patelnia 20cm, patelnia 24cm, patelnia 28cm, uniwersalna rączka do naczyń smart |
| Rodzaj powłoki | Powłoka ceramiczna, Powłoka nieprzywierająca, Powłoka Teflon™ |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |