Fotel Cordoba G049-06IB PATIO
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Fotel bez podnóżka, 28-pozycyjny, składany, z oparciem kwadratowym. Wymiary produktu rozłożonego: 59 x 70 x 104 cm. Stelaż posiada łącznik z blokadą jako element mocowany do nogi fotela, która uniemożliwia samoczynne złożenie konstrukcji fotela przy przenoszeniu. Konstrukcja z rur stalowych o śr. 18 mm, malowanych proszkowo. Podłokietniki wykonane z tworzywa w kolorze stelaża, posiada stopki narożne. Poduszka o wymiarach 124 x 48 x 8/10 cm*, pikowana: oparcie x 4,siedzisko x 2. W górnej partii oparcia kieszeń umożliwiająca mocowanie do stelaża, dodatkowa kieszeń przy części siedziskowej. Wierzch: tkanina, spód: lutrasil - łączone pasem z tkaniny. PRODUKCJA POLSKA - DAJAR. *Tolerancja rozmiaru poduszek +/- 2%. . Max obciążenie 110 kg.
Parametry produktu
| Ilość pozycji oparcia | 28 |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie | 110 kg |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Uzupełnij pole tekstowe wymaganymi przez prawo informacjami o bezpieczeństwie | Aspekty oceny bezpieczeństwa produktu w oparciu o wymagania rozporządzenia (ue) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (gpsr) w celu ochrony wszystkich kategorii konsumentów przed potencjalnymi zagrożeniami wynikającymi z nieodpowiedniego użytkowania. szczególne grupy konsumentów, które w większym stopniu podatne są na ryzyko zagrożenia, to : 1. osoby z niepełnosprawnościami 2. osoby starsze 3. dzieci ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa użytkowania: fotel ogrodowy, krzesło ogrodowe, podnóżek ogrodowy podstawowe zagrożenia i środki ostrożności 1. przeznaczenie produktu: fotel ogrodowy, podnóżek ogrodowy, krzesło ogrodowe przeznaczone są do stosowania na zewnątrz pomieszczeń. 2. ostrzeżenia przed ryzkiem niewłaściwego użytkowania fotela, krzesła, podnóżka ogrodowego: o fotel ogrodowy, krzesło ogrodowe, podnóżek ogrodowy niewłaściwie użytkowane mogą ulec, połamaniu, wyszczerbieniu, zarysowaniu, deformacji, destabilizacji, co grozi urazem. o fotel, podnóżek, krzesło ogrodowe zawsze muszą być ustawione w sposób stabilny, na płaskiej, równej powierzchni. o przed użyciem sprawdź jakie jest maksymalne obciążenie fotela, podnóżka, krzesła ogrodowego - przeciążenie ich grozi urazem. o zachowaj ostrożność podczas regulacji oparcia. o nigdy nie wkładaj palców dłoni pod podłokietniki w trakcie regulacji oparcia – ryzyko przytrzaśnięcia ich. o sprawdź, czy wszystkie elementy łączące, w tym siedziska, stelaż, śruby są właściwie zamontowane i nie ma ryzyka ich poluzowania podczas użytkowania, co grozi urazem. o sprawdź, czy poduszki umocowane są do stelaża fotela, podnóżka, krzesła stabilnie, aby uniknąć urazu. o trzymaj fotel, podnóżek, krzesło ogrodowe z poduszkami z dala od otwartego źródła ognia – ryzyko pożaru. o zwróć uwagę, czy metalowe elementy fotela, krzesła, podnóżka podczas ekspozycji na wysoką temperaturę otoczenia nie uległy nagrzaniu – ryzyko poparzenia. o sprawdź, czy osoby postronne nie przebywają w bezpośredniej strefie ruchomych elementów - płóz fotela bujanego – ryzyko urazu. 3. czyszczenie i konserwacja: o fotel, podnóżek, krzesło ogrodowe podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz kiedy nie są użytkowane należy przechowywać pod przykryciem, a poza sezonem w miejscu suchym i przewiewnym, chroniąc urządzenia przed wilgocią i rozwojem drobnoustrojów. o czyścić należy wodą i miękką ściereczką lub gąbką 4. produkt nie jest zabawką. o meble ogrodowe nie służą do wspinania się na nie – ryzyko upadku i urazu. 5. ważne: o zawsze postępuj zgodnie z informacjami umieszczonymi na produkcie lub opakowaniu oraz w instrukcji montażu, użytkowania i konserwacji. o stosuj produkt zgodnie z przeznaczeniem. o korzystaj tylko z produktu nieuszkodzonego i w pełni sprawnego. o przestrzegaj powyższych zaleceń i ostrzeżeń, aby minimalizować ryzyko uszkodzeń ciała, oraz strat materialnych. o utylizuj produkt zgodnie z zasadami recyklingu. |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.easybase.pl/media/img/original/14/14/5/1414573.pdf |
| Instrukcja | https://baza.easybase.pl/media/img/original/14/14/5/1414574.pdf |
| Waga jednostkowa brutto | 5,48 kg |
| Kolor | zielony, grafitowy, czerwony |
| Materiał wykonania | Konstrukcja - stal malowana proszkowo; podłokietniki - tworzywo sztuczne; poduszka: tkanina |
| Wymiary (SxWxG) | 59 x 104 x 70 cm |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dajar sp. z o.o. ulica i numer: połtawska 6 kod pocztowy i miasto: 75-072 koszalin pl |
| Rodzaj produktu | Fotel bez podnóżka |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |