Pinsa Pełnoziarnista BIO 230 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Bio Gargano – Pinsa Integrale BIO
. Pełnia natury w autorskiej odsłonie Bio Gargano. Pinsa Integrale BIO powstaje z ekologicznej mąki pełnoziarnistej i dojrzewa w długim procesie fermentacji, dzięki czemu jest lekka, chrupiąca i wyjątkowo aromatyczna.
Jej delikatnie orzechowy smak oraz bogactwo błonnika sprawiają, że to idealny wybór dla osób ceniących świadome odżywianie bez rezygnacji z włoskiej tradycji.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym. suchym miejscu. z dala od światła i ciepła. przed i po otwarciu.
Składniki
Mąka PSZENNA pełnoziarnista* 41,8 %, woda, mąka PSZENNA typu "0"*, naturalny zakwas PSZENNY drożdżowy* 13 % (mąka PSZENNA typu "0"*, woda), oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia* 3,2 %, sól. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Alergeny
GLUTEN,PSZENICA
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1079 kJ/ 258 kcal |
| Tłuszcz | 3.9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.6 g |
| Węglowodany | 51.3 g |
| Cukry | 1.4 g |
| Błonnik | 4.3 g |
| Białko | 8.4 g |
| Sól | 1.3 g |