Ciabatta z ziarnami- bułki do zapiekania BEZGL. 120 g
dodaj do przechowalni
Opis
Klasyczna rustykalna ciabatta z miękkim miąższem z lnem, makiem i nasionami słonecznika. Wystarczą 3 minuty w piekarniku, aby uzyskać chrupiącą skórkę chleba bogatą w błonnik.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
woda, mąka ryżowa, skrobia ryżowa, skrobia z tapioki, błonnik babki płesznik, olej słonecznikowy, siemię lniane (2,5%), cukier, odwodniony nieaktywny zakwas ryżowy, substancje zagęszczające: E464, guma guar; drożdże, mak (1,5%), nasiona słonecznika (0,8%), sól, mączka z chleba świętojańskiego, substancje konserwujące: E202, E281; emulgator: E471, aromaty.
Możliwe alergeny
JAJA
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1177/280 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 7.6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.9 g |
| Węglowodany | 44 g |
| Cukry | 3.3 g |
| Błonnik | 9.8 g |
| Białko | 3.7 g |
| Sól | 1 g |