Pinsa Classica BIO 230 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Bio Gargano – prawdziwa włoska pinsa w wersji BIO.
Odkryj smak Apulii w najczystszej postaci. Pinsa Classica Bio Gargano powstaje z ekologicznych składników najwyższej jakości, na naturalnym zakwasie i z długą fermentacją, która zapewnia jej lekkość, chrupkość i wyjątkową strawność.
To harmonijne połączenie tradycyjnej włoskiej receptury z certyfikowanymi produktami BIO.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym. suchym miejscu. z dala od światła i ciepła. przed i po otwarciu.
Składniki
Mąka PSZENNA*65 %, woda, naturalny zakwas PSZENNY* 13 % (mąka PSZENNA* , woda), oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia* 3,2 %, sól. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Alergeny
GLUTEN,PSZENICA
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1121 kJ/ 268 kcal |
| Tłuszcz | 3.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.6 g |
| Węglowodany | 51.5 g |
| Cukry | 1.4 g |
| Błonnik | 2.1 g |
| Białko | 7.7 g |
| Sól | 1.3 g |