Opis szczegółowy
Wyrób garmażeryjny średnio rozdrobniony, parzony zapiekany, formowany w "chlebek",
Parametry produktu
| Rodzaj | Produkt blokowy |
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Pieczone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | Mięso wieprzowe 75 %, woda, sól, tłuszcz wieprzowy, błonnik pszenny (bezglutenowy), mąka ziemniaczana, substancja żelująca: e407a, białko sojowe, stabilizatory: e451, e331, e326; przeciwutleniacze: e316, e301, e300; regulator kwasowości: e621, przyprawy i ekstrakty przypraw, warzywa (marchew, papryka czerwona, cebula), gorczyca biała, pieprz czarny, wzmacniacz smaku: e621, substancja konserwująca: e250 produkt może zawierać: mleko (łącznie z laktozą), seler. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zmb białystok sp. z o.o. sp. komandytowa ulica i numer: pozioma 6 kod pocztowy i miasto: 15-558 białystok pl |
| Krótki opis marketingowy | Piecuch. wyrób garmażeryjny wieprzowy, średnio rozdrobniony, parzony, zapiekany |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu opakowania przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni. |
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Pakowanie próżniowe | Tak |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 247 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1023 kJ |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
| Informacja dotycząca odżywczej wartości odniesienia | Metoda obliczeniowa |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E407a Przetworzone wodorosty morskie z g. Euchema, E451 Trifosforany, E331 Cytryniany sodu, E326 Mleczan potasu, E316 Izoaskorbinian sodu, E301 Askorbinian sodu, E300 Kwas askorbinowy, witamina c, E261 Octan potasu, E621 Glutaminian monosodowy, E250 Azotyn sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja żelujaca, Stabilizator, Przeciwutleniacz, Regulator kwasowości, Wzmacniacz smaku, Substancja konserwująca |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
| Poziom znakowania Nutriscore | D |