Opis szczegółowy
Curly – lekki, chrupiący specjał od Lorenz Snack-World.
Parametry produktu
| Typ | Chrupki |
| Smak | Orzechowy, Kukurydziany |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Kasza kukurydziana, prażone orzeszki ziemne (28 %), sól, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach), pomidor w proszku, dekstroza, aromat, ekstrakt drożdżowy, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lorenz p.s.a. (dawniej the lorenz bahlsen snack world sp. z o.o.) ulica i numer: sady, ul. rolna 6 kod pocztowy i miasto: 62-080 tarnowo podgórne pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 463 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1942 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 61 g |
Inne informacje o zawartości
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E306 Mieszanina tokoferoli, witamina e |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 28 % |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |