Kabanosy Berlinki BBQ & BECON 85 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Kiełbasa drobiowo - wieprzowa, drobno rozdrobniona, wędzona, parzona, suszona.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Kurczak, Wieprzowina |
|---|---|
| Smak | Kurczak, Wieprzowina, Bekon, Dymny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 85 g |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Składniki | Składniki: mięso z kurczaka, mięso wieprzowe (100 g gotowego wyrobu otrzymano ze 116 g mięsa, w tym 64 g mięsa z kurczaka i 52 g mięsa wieprzowego), tłuszcz wieprzowy, skrobia ziemniaczana, sól, błonniki (w tym pszenny bezglutenowy), białko wieprzowe kolagenowe, cukier, syrop glukozowy, ocet, olej rzepakowy, sos sojowy (woda, nasiona soi, sól, cukier), przetarte pomidory, skrobia modyfikowana, przyprawy, skórki z kurczaka, tłuszcz z kurczaka, aromat bekonu, aromat dymu wędzarniczego, glukoza, ekstrakty przypraw, syrop z buraków cukrowych, czosnek suszony, aromaty, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu; substancja konserwująca: azotyn sodu; osłonka (substancja żelująca: alginian sodu; aromat, stabilizator: chlorek wapnia). może zawierać zboża zawierające gluten (pszenicę, jęczmień), mleko łącznie z laktozą, seler i gorczycę. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: animex foods sp. z o.o. ul. chałubińskiego 8, 00-613 warszawa, oddział w starachowicach ulica i numer: krańcowa 4 kod pocztowy i miasto: 27-200 starachowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 43 dni (dzień) |
| Technika utrwalenia | suszenie, Wędzić na gorąco |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w temperaturze od + 2 °c do + 25 °c. po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 48 godzin. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Rte |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 435 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1805 kJ |
| Zawartość białek | 23 g |
| Zawartość soli | 3,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 35 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 7 g |