Kabanosy z kurczaka premium Duda 95 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Kurczak |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Suszone, Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | 100 g produktu wyprodukowano ze 165 g mięsa z kurczaka. składniki: mięso z kurczaka, skrobia, sól, ekstrakty przypraw, białko z kurczaka, cukier, aromaty, glukoza, przyprawy, przeciwutleniacz [e301], substancja konserwująca [e250]. osłonka jadalna alginianowa: substancja żelująca [e401], aromat. produkt może zawierać soję, seler, gorczycę, laktozę (z mleka). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 95 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Producent: | cedrob foods s.a. ulica i numer: opolska 22 kod pocztowy i miasto: 40-084 katowice pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 291 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1215 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 2,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,6 g |
Inne informacje
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|