Opis szczegółowy
Kiełbasa drobiowo - wieprzowa, drobno rozdrobniona, wędzona, parzona, suszona.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
| Gatunek mięsa | Kurczak, Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Suszone, Wędzone, Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | Składniki: mięso z kurczaka, mięso wieprzowe (100 g gotowego wyrobu otrzymano ze 116 g mięsa, w tym 64 g mięsa z kurczaka i 52 g mięsa wieprzowego), tłuszcz wieprzowy, skrobia ziemniaczana, sól, błonniki (w tym pszenny bezglutenowy), białko wieprzowe kolagenowe, przyprawy, glukoza, aromaty, warzywa suszone (czosnek, cebula), proszek cytrynowy (zagęszczony sok cytrynowy), skórki z kurczaka, tłuszcz z kurczaka, ekstrakty przypraw, czosnek suszony, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu; substancja konserwująca: azotyn sodu, osłonka (substancja żelująca: alginian sodu; aromat, stabilizator: chlorek wapnia). może zawierać zboża zawierające gluten (pszenicę, jęczmień), mleko łącznie z laktozą, soję, seler i gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 85 g |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: animex foods sp. z o.o. ul. chałubińskiego 8, 00-613 warszawa, oddział w starachowicach ulica i numer: krańcowa 4 kod pocztowy i miasto: 27-200 starachowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 435 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1805 kJ |
| Zawartość białek | 23 g |
| Zawartość soli | 3,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 35 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 7 g |
Inne informacje o zawartości