Opis szczegółowy
Ma w sobie delikatną słodycz i przyjemny owsiany aromat. Dlatego napój owsiany z Piątnicy jak ulał pasuje do płatków na śniadanie, doda smaku kawie, sprawdzi się także przy naleśnikach oraz innych daniach. Więc jeśli lubisz subtelne zbożowe nuty i harmonijny smak, łap naszą butelkę bez wahania. To stuprocentowo naturalny napój z rozbrajająco prostym składem.
Parametry produktu
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
| Rodzaj | Niegazowany |
| Smak | neutralny |
| Składniki | Woda, owies 11,6%, olej słonecznikowy, sól morska, wapń, potas, ryboflawina (witamina b2), witamina b12, witamina d, |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 1000 ml |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne zgodnie z ustawowym systemem kaucyjnym | Tak |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: okręgowa spółdzielnia mleczarska w piątnicy ulica i numer: forteczna 3 kod pocztowy i miasto: 18-421 piątnica pl |
Alergeny
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Cukry | 4,1 g |
| Wartość energetyczna kcal | 37 kcal |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Zawartość białek | 0,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 1000 ml |
| Wartość energetyczna kJ | 157 kJ |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina D | 0,75 μg/100ml |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,21 mg/100ml |
| Witamina B12 | 0,38 μg/100ml |
| Wapń | 60 mg/100ml |
| Witamina D (%RWS) | 15 %RWS |