Opis szczegółowy
Wielkanocne Waffle Eggs marki Lambertz to wyjątkowa słodycz, która łączy chrupiący wafel z aksamitnym kremem i czekoladą. Każde ciastko zachwyca delikatną strukturą i idealnie zbalansowanym smakiem. Kolorowe opakowanie podkreśla wiosenny, świąteczny charakter produktu. To doskonały wybór na wielkanocny stół lub słodki upominek.
Parametry produktu
| Typ | Kruche |
| Smak | Maślany, Słodki |
| Zawartość netto | 560 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Kruche ciasteczka: składniki: mąka pszenna, tłuszcz palmowy, cukier, syrop z cukru inwertowanego, jaja w proszku, sól, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu; naturalne aromaty (zawierają mleko), mleko w proszku odtłuszczone. lentilki czekoladowe z 63 % mleczną czekolada i kolorową glazurą cukrową składniki: cukier, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku odtłuszczone, słodka serwatka w proszku (z mleka), miazga kakaowa, skrobia ryżowa, tłuszcz mleczny, syrop glukozowy, emulgator: lecytyny; ekstrakt z wanilii, substancja zagęszczająca: guma arabska; barwiące koncentraty owocowe i roślinne: z rzodkiewki, z jabłka, z krokosza barwierskiego, z cytryny, ze spiruliny, z marchwii, z czarnej porzeczki; substancje glazurujące: wosk pszczeli biały i żółty, wosk carnauba. żelki owocowe składniki: syrop glukozowy, cukier, żelatyna, koncentrat soku z białych winogron, kwas: kwas cytrynowy; barwiące koncentraty owocowe i roślinne: z krokosza barwierskiego, z marchwii, ze spiruliny, z czerwonej rzodkierwki; naturalne aromaty, substancja glazurująca: wosk carnauba. cukier puder składniki: cukier puder. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska, Niemcy, Belgia, Francja |
| Waga jednostkowa brutto | 0,63 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2027-03-15 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | Cu-rspo scc-816499 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lambertz polonia sp z o.o. ulica i numer: katowicka 170 kod pocztowy i miasto: 41-705 ruda śląska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 441 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1859 kJ |
| Zawartość białek | 3,3 g |
| Zawartość błonnika | 1,2 g |
| Zawartość soli | 0,22 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10,7 g |
| Cukry | 60,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 82,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |