Opis szczegółowy
Przekonaj się, jak nasz napój migdałowy pasuje do Twojej porannej kawy, koktajli, płatków, naleśników i wszystkiego, na co masz ochotę. Wycisnęliśmy to, co najlepsze: kremową konsystencję oraz delikatny, harmonijny smak. I oczywiście nie dodaliśmy cukru. Możesz więc chwytać butelkę i śmiało próbować!
Parametry produktu
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
| Rodzaj | Niegazowany |
| Smak | Migdałowy |
| Składniki | Woda, migdał 5,2%, ryż, regulator kwasowości: fosforany potasu, naturalny aromat, stabilizator: guma guar, sól morska. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 1000 ml |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne zgodnie z ustawowym systemem kaucyjnym | Tak |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: okręgowa spółdzielnia mleczarska w piątnicy ulica i numer: forteczna 3 kod pocztowy i miasto: 18-421 piątnica pl |
Alergeny
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Cukry | 2,8 g |
| Wartość energetyczna kcal | 48 kcal |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Zawartość białek | 1,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 1000 ml |
| Wartość energetyczna kJ | 199 kJ |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |