VIFON- Zupa błyskawiczna z czarnymi nudlami o smaku kurczaka CURRY SCARY 70g/24 X24
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Curry scary - limitowana edycja kultowej zupy VIFON na HALLOWEEN.
Zanurz się w mrocznie pysznym świecie smaku z nową edycją naszej bestsellerowej zupy VIFON CURRY. Teraz w halloweenowym wydaniu CURRY SCARY!
Ten sam ukochany, intensywny smak curry, który pokochali konsumenci zyskał nową, upiornie atrakcyjną odsłonę - czarny makaron, który zaskakuje i przyciąga wzrok.
Niech Twoi klienci poczują smak Halloween - odważ się wprowadzić
Curry Scary do swojej oferty. Bo strasznie dobre rzeczy dzieją się wtedy,
gdy klasyka spotyka sezonową magię!
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Zaparzać gorącą wodą |
|---|---|
| Smak | Curry, Kurczak |
| Wegetariańskie | Tak |
| Składniki | Składniki: nudle (91,7%): mąka pszenna, tłuszcz palmowy, skrobia z tapioki, sól, substancje zagęszczające: e 1420, e 1404; cukier, stabilizatory: trifosforany, guma guar; substancje spulchniające: węglany potasu, węglany sodu; barwnik: węgiel roślinny; kurkuma; baza zupy (5,7%): sól, cukier, curry w proszku w zmiennych proporcjach (0,76%): kurkuma, anyż, goździk, nasiona kolendry, cynamon; suszone warzywa w zmiennych proporcjach (0,71%): marchew, szczypior, długa kolendra; wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, guanylan disodowy, inozynian disodowy; chili w proszku (0,11%), czosnek w proszku, aromat, trawa cytrynowa (0,04%), pieprz czarny, substancja przeciwzbrylająca: e 551; olej smakowy (2,6%): olej palmowy, aromat (orzeszki ziemne), chili w proszku (0,01%), czosnek, barwnik: karoteny; ekstrakt z chili, przeciwutleniacz: e 306. |
| Zawartość netto | 70 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wietnam |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Wietnam |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Technika utrwalenia | suszenie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tan-viet international p.s.a. ulica i numer: marco polo 9 9 kod pocztowy i miasto: 83-031 łęgowo pl |
| Produkt halal | 1 |
| Krótki opis marketingowy | Niech twoi klienci poczują smak halloween - odważ się wprowadzić curry scary do swojej oferty. bo strasznie dobre rzeczy dzieją się wtedy, gdy klasyka spotyka sezonową magię! |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 70 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 295 kJ |
| Zawartość białek | 1,2 g |
| Zawartość soli | 0,66 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,3 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,9 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E1420 Acetylowana skrobia (syntetyczna), E1404 Skrobia utleniona (syntetyczna, modyfikowana), E451 Trifosforany, E412 Guma guar, E501 Węglany potasu, E500 Węglany sodu, E153 Węgiel roślinny, E621 Glutaminian monosodowy, E627 Guanylan disodowy, E631 Inozynian disodowy, E551 Dwutlenek krzemu (krzemionka), E160a Karoteny, E306 Mieszanina tokoferoli, witamina e |
|---|---|
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja zagęszczająca, Stabilizator, Substancja spulchniająca, Barwnik, Wzmacniacz smaku, Substancja przeciwzbrylająca, Przeciwutleniacz |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 2 % |