Piadina pszenna pełnoziarnista BIO 225 g (3 szt)
dodaj do przechowalni
0
Opis
Piadina pełnoziarnista Casa della Piada to wypiek, który łączy tradycję włoskiego smaku z bogactwem pełnych ziaren. Dzięki użyciu mąki pełnoziarnistej piadina zyskuje wyjątkową teksturę i intensywniejszy smak, a Ty otrzymujesz porcję błonnika i składników odżywczych, które dbają o Twoje zdrowie. Jest miękka, elastyczna i idealna jako baza do wyśmienitych wrapów, lekkich przekąsek albo sycących lunchy.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
Mąka PSZENNA pełnoziarnista* 31%, mąka z PSZENICY miękkiej typu „0”*, woda, oliwa z oliwek extra virgin* 7%, sól, aromat rozmarynu. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Alergeny
GLUTEN,PSZENICA
Możliwe alergeny
GORCZYCA,SOJA
Informacje o produkcie
Marka: CASA DELLA PIADA
Kraj pochodzenia: IT
Masa brutto: 0,25 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1282 kJ/ 305 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 8.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.7 g |
| Węglowodany | 47 g |
| Cukry | 1 g |
| Błonnik | 4.5 g |
| Białko | 7.8 g |
| Sól | 1.4 g |