Tortilla Wrapy Casa de Mexico 25cm 240 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Składniki | Mąka pszenna (60 %), woda, rafinowany olej rzepakowy, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; mieszanka wypiekowa (glukoza, sól, substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu; emulgator: monoi diglicerydy kwasów tłuszczowych; regulatory kwasowości: kwas jabłkowy, kwas cytrynowy; stabilizator: guma ksantanowa; substancje konserwujące: propionian wapnia, sorbinian potasu). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 240 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Producent: | De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.Ulica i numer: Pieńków 147aKod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed gwałtownymi zmianami temperatury. Po otwarciu przechowywać w lodówce w szczelnie zamkniętym opakowaniu przez maksymalne 7 dni. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Do zawijania nadzień z warzyw, mięsa, wędlin i sera. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Gotowy placek należy lekko podgrzać lub zapiec, aby uzyskać smaczną kanapkę. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,7 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 30,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 296 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 178 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1249 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 749 kJ |
| Wielkość porcji | 60 g |
| Zawartość białek | 7,9 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,5 g |
| Cukry | 4,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 50,6 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 9 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 10 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 12 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |