Tortilla pszenna o smaku szpinakowym sandra 25cm (4szt) 240 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Typ | Pszenne |
| Składniki | Mąka pszenna (58 %), woda, rafinowany olej rzepakowy, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; szpinak w proszku (1,7 %), mieszanka wypiekowa: glukoza, sól, substancje spulchniające: difosforan disodowy, wodorowęglan sodu; emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; regulatory kwasowości: kwas jabłkowy, kwas cytrynowy; stabilizator: guma ksantanowa; substancje konserwujące: propionian wapnia, sorbinian potasu; barwnik : kompleksy miedziowe chlorofilin. Może zawierać gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 240 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Producent: | LEVANT Foods Sp. z o.o.Ulica i numer: ul. Smoluchowskiego 11aKod pocztowy i miasto: 60-179 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | do bezpośredniego spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 291 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1231 kJ |
| Wielkość porcji | 60 g |
| Zawartość białek | 8,4 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,8 g |
| Cukry | 4 g |
| Zawartość węglowodanów | 49 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera fosforany | Tak |