Pedigree z wołowiną 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Starasz się dawać swojemu psu wszystko, co najlepsze. Dbasz o jego specjalne żywienie, aby twój przyjaciel był zdrowy i silny. Aby zapewnić swojemu czworonogowi ochronę przed chorobami i wysoką odporność, podaj mu pedigree z wołowiną. Białko, kwasy tłuszczowe, witaminy i substancje mineralne zapewnią twojemu psu zdrową, lśniącą sierść, mocne kości i zęby i dobre samopoczucie każdego dnia. Smak pysznego mięsnego dania przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednemu psu.
Parametry produktu
| Typ | Mokra karma |
|---|---|
| Smak | wołowina |
| Wiek zwierzęcia | Psy dorosłe, Psy starsze |
| Waga netto | 400 g |
| Skład | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (w tym wołowina 4% i wątróbka 4%), zboża, roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego (w tym wysłodków buraczanych suszonych 0.5%). *95% pochodzenia. składnlkl analltyczne (%): białko: 7.2; zawartość tłuszczu: 3.8; materia nieorganiczna: 2.0; włókno surowe: 0.30; wilgotność: 82.5. dodatkl/1kg: dodatki dietetyczne: witamina d3: 300 iu, witamina e: 20.0 mg, miedź (pięciowodny siarczanu miedzi(ii)): 1.5 mg, jod (jodan wapnia, bezwodny): 0.23 mg, zelazo (siarczan żelaza (ii), jednowodny): 3.0 mg, mangan (siarczan manganawy, jednowodny): 1.8 mg, cynk (siarczan cynku, jednowodny): 19.4 mg/ dodatki technologiczne: guma kasja: 2100 mg. |
| Płeć psa | Wszystkie |
| Rodzaj sierści | Wszystkie |
| Okres przydatności | 730 dni (dzień) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,47 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mars polska sp. z o.o. ulica i numer: kożuszki parcel 42 kod pocztowy i miasto: 96-500 sochaczew pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 66 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 400 g |