Pedigree Markies 150 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pedigree markies to wyjątkowo wykwintny przysmak dla psów, opracowany przez specjalistów ds. żYwienia i lekarzy weterynarii. Jego unikalność tkwi w pysznym nadzieniu ze świeżego szpiku kostnego zamkniętym w chrupiącym ciasteczku w kształcie rurki. Każdy pies z pewnością doceni wyjątkowy smak tej idealnej do stosowania jako nagroda przekąski, a jego właściciela ucieszy fakt, że zawiera ona niezbędne dla psiej diety składniki - takie jak wapń, witaminy a i e oraz kwasy omega 3. Dzięki temu pedigree markies sprawdza się również jako codzienne urozmaicenie diety, które sprawi, że kości psa będą zdrowe i mocne, a on sam pełen wigoru.
Parametry produktu
| Typ | Przysmaki |
|---|---|
| Wiek zwierzęcia | Psy dorosłe |
| Waga netto | 150 g |
| Skład | Zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym kość szpikowa 10%), cukry, oleje i tłuszcze, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego. składniki analityczne (%); białko: 15.3, zawartość tłuszczu: 13.8; materia nieorganiczna: 8.6; włókno surowe: 2.3; wilgotność: 9,5; wapń: 1.8, kwasy tłuszczowe omega-3: 856 mg/kg; wartość energetyczna: 364 kcal/100 g. dodatki / 1kg: przeciwutleniacze; dodatki dietetyczne: witamina a: 7961 iu, witamina e: 79.6 mg, żelazo (siarczan żelaza (ii), jednowodny): 23.9 mg. |
| Płeć psa | Wszystkie |
| Rodzaj sierści | Wszystkie |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mars polska sp. z o.o. ulica i numer: kożuszki parcel 42 kod pocztowy i miasto: 96-500 sochaczew pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |