Pedigree junior kurczak 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
W okresie szczenięcym twój pies najszybciej się rozwija. Trzeba wówczas starannie dbać o jego specyficzną dietę, aby mógł rosnąć zdrowo. Eksperci pedigree z myślą o tym, przygotowali pożywny, pełen niezbędnych składników odżywczych, posiłek junior z kurczakiem. Delikatne kawałeczki drobiowego mięsa są źródłem białka, kwasów tłuszczowych, wapnia i witamin d3 i e, dzięki którym twój pies będzie optymalnie się rozwijał. Szczenię z pewnością doceni wyjątkowy smak mokrej karmy pedigree z kurczakiem.
Parametry produktu
| Typ | Mokra karma |
|---|---|
| Smak | kurczak |
| Wiek zwierzęcia | Psy młode, Szczenięta |
| Waga netto | 400 g |
| Skład | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (w tym kurczak 4% i wątróbka 4%), zboża, ryby i produkty rybne*, substancje mineralne, roślinne ekstrakty białkowe, produkty pochodzenia roślinnego. *92% pochodzenia . składniki analityczne (%): białko: 8.0; zawartość tłuszczu: 5.5; materia nieorganiczna: 2.0; włókno surowe: 0.30; wilgotność: 81.8; wapń: 0.30; fosfor: 0.25. dodatki / 1kg: dodatki dietetyczne: witamina d3: 150 iu, witamina e: 75.0 mg, miedź (pięciowodny siarczanu miedzi(ii)): 1.7 mg, jod (jodan wapnia, bezwodny): 0.35 mg, zelazo (siarczan żelaza (ii), jednowodny): 4.5 mg, mangan (siarczan manganawy, jednowodny): 2.7 mg, cynk (siarczan cynku, jednowodny): 22.7 mg / dodatki technologiczne: guma kasja: 1175 mg. |
| Płeć psa | Wszystkie |
| Rodzaj sierści | Wszystkie |
| Okres przydatności | 730 dni (dzień) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mars polska sp. z o.o. ulica i numer: kożuszki parcel 42 kod pocztowy i miasto: 96-500 sochaczew pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 66 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 400 g |