Pedigree kurczak, marchewka 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Łatwo rozpoznać zdrowego i szczęśliwego psa: codziennie jest pełen życia. Nasza formuła Pełnia Życia zapewnia mu pełnowartościowe pożywienie i zbilansowane składniki, zawierające wszystko, czego pies potrzebuje. Nasze karmy zawierają mięso, możesz więc mieć pewność, że podając je swojemu psu, zapewniasz mu zdrowy posiłek, który smakuje i pachnie wyśmienicie. Opracowane przez specjalistów ds. żywienia i lekarzy weterynarii w WALTHAM®.
Parametry produktu
| Typ | Mokra karma |
|---|---|
| Wiek zwierzęcia | Psy dorosłe |
| Waga netto | 400 g |
| Skład | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (w tym kurczak 4% i wątróbka 4%), zboża, warzywa (w tym marchewka 4%), roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego (w tym wysłodków buraczanych suszonych 0.5%). *95% pochodzenia. składniki analityczne (%): białko: 7.2; zawartość tłuszczu: 3.8; materia nieorganiczna: 2.0; włókno surowe: 0.30; wilgotność: 82.5. dodatki / 1kg: dodatki dietetyczne: witamina d3: 300 iu, witamina e: 20.0 mg, miedź (pięciowodny siarczan miedzi(ii)): 1.5 mg, jod (jodan wapnia, bezwodny): 0.23 mg, żelazo (siarczan żelaza (ii), jednowodny): 3.0 mg, mangan (siarczan manganawy, jednowodny): 1.8 mg, cynk (siarczan cynku, jednowodny): 19.4 mg, dodatki technologiczne: guma kasja: 2100 mg. |
| Płeć psa | Wszystkie |
| Rodzaj sierści | Wszystkie |
| Waga jednostkowa brutto | 0,47 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mars polska sp. z o.o. ulica i numer: kożuszki parcel 42 kod pocztowy i miasto: 96-500 sochaczew pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 66 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 400 g |