Opis szczegółowy
Odkryj wyjątkowy smak kiełbasek wołowych typu frankfurckiego Pawęta – idealny wybór dla miłośników soczystych i aromatycznych przekąsek! Nasze kiełbaski powstają z najwyższej jakości mięsa wołowego, starannie przyprawione, aby podkreślić ich naturalny smak. Doskonałe na grill, do hot dogów, a także jako przekąska na imprezach. Dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom i tradycyjnej recepturze, kiełbaski Pawęta zadowolą nawet najbardziej wymagających smakoszy. Spróbuj i przekonaj się, jak smakują chwile radości z kiełbaskami Pawęta!
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
| Gatunek mięsa | Wołowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Pieczone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | Mięso wołowe, tłuszcz wołowy, ekstrakt z cebuli, sól, pieprz, glukoza, ekstrakt z jarzębiny, kultury starterowe bakterii |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: quality meat pawęta sp. z o.o. ulica i numer: kolonia 2a kod pocztowy i miasto: 98-240 krokocice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 274 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1140 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 23,5 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18,6 g |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,4 g |