Kiełbaska bekon-ser do hot-doga 770 g JBB
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowa średnio rozdrobniona wędzona parzona. Produkt głęboko mrożony. Produkt stałowagowy, waga netto opakowanie zbiorczego 6,16 kg
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | Mięso wieprzowe (80 %), ser radamer 9% (mleko, sól, stabilizator: chlorek wapnia, barwnik: karoteny), woda, skrobia modyfikowana, sól, błonnik pszenny bezglutenowy, regulatory kwasowości: cytryniany sodu, octany sodu; wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; aromaty (zawierają soję, mleko), przyprawy, ekstrakty przypraw, glukoza, stabilizatory: trifosforany, difosforany; przeciwutleniacz: askorbinian sodu; białka mleka, ser w proszku, substancja konserwująca: azotyn sodu. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten (pszenny, owsiany), jaja, seler i gorczycę. wartość odżywcza w 100 g produktu: wartość energetyczna 1162 kj/281 kcal, tłuszcz 24 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 9,5 g, węglowodany 1,6 g, w tym cukry 0,9 g, białko 14 g, sól 2,1 g. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 770 g |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,78 kg |
| Technika utrwalenia | mrożenie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jbb bałdyga józef bałdyga ulica i numer: kościelna 25 kod pocztowy i miasto: 07-437 łyse pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Po wyjęciu z mroźni produkt należy rozmrażać i przechowywać w temperaturze nie wyższej niż +6°c przez 72 godziny. nie zamrażać ponownie |
| Pakowanie próżniowe | Tak |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 281 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1162 kJ |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 2,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E621 Glutaminian monosodowy, E331 Cytryniany sodu, E451 Trifosforany, E450 Difosforany, E301 Askorbinian sodu, E250 Azotyn sodu, E262 Octany sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Wzmacniacz smaku, Regulator kwasowości, Stabilizator, Przeciwutleniacz, Substancja konserwująca |
| Zawiera aromaty | Tak |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Kiełbasa wieprzowa średnio rozdrobniona z dodatkiem sera, peklowana, wędzona, parzona. batony bez osłonki, w odcinkach prostych o długości ok. 23 cm i średnicy ok. 25-26 mm. powierzchnia batonu jasnobrązowa do złocistobrązowej, z widocznymi prześwitami składników, gładka, czysta, nieuszkodzona. |
|---|