Opis szczegółowy
Kiełbasa drobiowo-wieprzowa, homogenizowana, parzona, w osłonce niejadalnej.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
| Gatunek mięsa | Mieszany, Wieprzowina, Kurczak |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Homogenizowane |
| Składniki | Składniki: surowce drobiowe 45 % (mięso mechanicznie oddzielone z kurczaka 25 %, skórki z kurczaka), woda, tłuszcz wieprzowy, skórki wieprzowe, skrobia, sól, kasza manna (z pszenicy), białko sojowe, hydrolizat białka roślinnego (zawiera soję), białko wieprzowe, stabilizatory (e450, e451, e452, e262), glukoza, maltodekstryna, wzmacniacze smaku (e621, e635), przeciwutleniacze (e300, e315), emulgatory (e471, e472c), substancja żelująca (e401), aromaty (żółtko jaja w proszku), przyprawy (z gorczycą), ekstrakty przypraw, ekstrakt drożdży, substancja konserwująca (e250). produkt może zawierać: białka mleka (z laktozą), seler. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 9 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,02 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,9 - 2,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cedrob foods s.a. ulica i numer: ul. opolska 22 kod pocztowy i miasto: 40-084 katowice pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Czy woda została dodana do produktu? | Tak |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do spożycia na ciepło lub po podgrzaniu. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 207 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 857 kJ |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |