Olewnik Krakowska Sucha 320 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Stopień rozdrobnienia | Grubo rozdrobnione suszone |
| Składniki | 100 g produktu wyprodukowano ze 143 g mięsa wieprzowego z szynki. składniki: mięso wieprzowe z szynki, sól, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), czosnek, glukoza, przeciwutleniacz (askorbinian sodu), substancja konserwująca (azotyn sodu). może zawierać: gorczycę, jaja, mleko (łącznie z laktozą), seler, soję. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 320 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,33 kg |
| Źródło białka | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-004-008 |
| Producent: | OLEWNIK Sp. z o.o.Ulica i numer: Świerczynek 10AKod pocztowy i miasto: 09-210 DROBIN PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 193 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 809 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 27 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 1 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Nie |