Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowa, grubo rozdrobniona, wędzona, parzona, masa plastra ok. 4,5 g
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Grubo rozdrobnione |
| Składniki | Mięso wieprzowe (100 g produktu wytworzono ze 103 g mięsa wieprzowego), sól, pieprz biały, czosnek, cukier, substancja konserwująca: azotyn sodu |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 400 g |
| Frakcja materiałowa | Drewno |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: animex foods sp. z o.o. ul. t. chałubińskiego 8, 00-613 warszawa, oddział w morlinach ulica i numer: morliny 15 kod pocztowy i miasto: 14-100 ostróda pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 136 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 572 kJ |
| Zawartość białek | 22 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,2 g |
| Cukry | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,3 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |