Pasta orzechowa smooth 500 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Pasta Nutura to 100% orzeszków ziemnych, bez kompromisów i zbędnych składników.
Idealna dla wegan, wegetarian i wszystkich, którzy cenią prosty skład oraz pełnię smaku. Świetnie sprawdza się na śniadanie, do deserów, smoothie lub jako szybka przekąska. Zawsze pod ręką, kiedy potrzebujesz nuturalnej porcji energii. Daj się porwać nieskończoności smaku, Nuturalnie!
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
prażone orzeszki ziemne (100%). Może zawierać inne orzechy i sezam.
Alergeny
ORZECHY,SEZAM
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2602 kJ/622 kcal |
| Tłuszcz | 51 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6 g |
| Węglowodany | 11 g |
| Cukry | 4.4 g |
| Błonnik | 7.3 g |
| Białko | 26 g |
| Sól | 0.01 g |