Pasta orzechowa crunchy 500 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Pasta Nutura To 100% orzeszków ziemnych z kawałkami, które dodają charakteru każdej łyżce.
Idealna dla wegan, wegetarian i wszystkich, którzy cenią prosty skład i pełnię smaku z nutą przyjemnego chrupania.
Świetnie sprawdza się na śniadanie, do deserów, smoothie lub prosto z łyżki. Idealna zawsze, gdy masz ochotę na coś dobrego i naturalnego.
Daj się porwać chrupiącej przyjemności, Nuturalnie!
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
prażone orzeszki ziemne (100%). Może zawierać inne orzechy i sezam.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2602 kJ / 622 kcal |
| Tłuszcz | 51 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6 g |
| Węglowodany | 11 g |
| Cukry | 4.4 g |
| Błonnik | 7.3 g |
| Białko | 26 g |
| Sól | 0.01 g |