Pasta orzechowa kokosowa 500 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Pasta orzechowa z dodatkiem kokosa to nuturalny sposób na zdrową przekąskę i połączenie, które pokochasz od pierwszej łyżeczki. Starannie zmielone orzeszki ziemne z dodatkiem naturalnych wiórków kokosowych tworzą kremową pastę o delikatnie słodkim smaku i tropikalnym aromacie.
Idealna do owsianki, naleśników, deserów… albo solo, prosto ze słoika.
Nuturalnie pyszna, nuturalnie kokosowa!
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Składniki
prażone orzeszki ziemne (100%). Może zawierać inne orzechy i sezam.
Alergeny
o,SEZAM
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2626kJ/628kcal |
| Tłuszcz | 53 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Węglowodany | 10 g |
| Cukry | 4.6 g |
| Błonnik | 9.4 g |
| Białko | 23 g |
| Sól | 0.02 g |