Pasta curry red thai BEZGL. BIO 190 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Niezwykle aromatyczna pasta z delikatną nutką limonki, idealna do autentycznych tajskich dań curry.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
cebula*, papryka*, sól morska, olej kokosowy*, skórka cytrynowa*, cukier trzcinowy*, czosnek*, sos SOJOWY tamari* (woda, SOJA*, sól), sok z cytryn* z koncentratu, olej słonecznikowy*, gałgant*, limonka* 4%, peperoni*, kolendra*, liście tajskiej limonki kaffir*, kminek*, papryka* mielona, chili*, pieprz* czarny, skrobia kukurydziana*. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Alergeny
SOJA
Możliwe alergeny
GORCZYCA,ORZECHY,ORZESZKI ZIEMNE,SELER
Informacje o produkcie
Marka: SANCHON
Kraj pochodzenia: Niemcy
Masa brutto: 0,32 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 795 kJ/ 191 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8.3 g |
| Węglowodany | 13 g |
| Cukry | 9.1 g |
| Błonnik | 3.2 g |
| Białko | 2.1 g |
| Sól | 10.4 g |