Opis szczegółowy
Liofilizowane kawałki puree ananasowego w połączeniu z gładką, mleczną polewą kakaową.
Parametry produktu
| Typ | Draże |
| Smak | kakaowy, mleczny, Owocowy, Ananasowy |
| Zawartość netto | 90 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Litwa |
| Składniki | Cukier, tłuszcze roślinne (shea, palmowy, kokosowy) w zmiennych proporcjach, mleko w proszku pełne 17 %, liofilizowane kawałki puree ananasowego 10 %, miazga kakaowa 8 %, mleko w proszku odtłuszczone, emulgatory: lecytyny sojowe, polirycynooleinian poliglicerolu; aromat, syrop glukozowy, stabilizator: guma arabska, substancja glazurująca: szelak |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ab vilniaus pergale ulica i numer: graiciuno 26 kod pocztowy i miasto: 02241 vilnius lt |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 533 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2228 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,9 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 24 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31 g |
| Cukry | 55 g |
| Zawartość węglowodanów | 57 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |