Opis szczegółowy
Lambertz Gwiazdy z kremem mlecznym w mlecznej czekoladzie 160g
Parametry produktu
| Smak | czekoladowy |
| Dodatki | Z orzechami |
| Zawartość netto | 160 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, mąka pszenna, tłuszcz palmowy, mleko w proszku odtłuszczone, olej rzepakowy, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, słodka serwatka w proszku (z mleka), orzechy laskowe, miazga kakaowa, skrobia pszenna, tłuszcz mleczny (z mleka), emulgatory: lecytyny (zawierają soję), mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; naturalny aromat, ekstrakt słodu jęczmiennego, przyprawy, cynamon, sól, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lambertz polonia sp z o.o. ulica i numer: katowicka 170 kod pocztowy i miasto: 41-705 ruda śląska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 2340 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 150 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 550 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2297 kJ |
| Zawartość białek | 6 g |
| Zawartość błonnika | 1,9 g |
| Zawartość soli | 0,24 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32,2 g |
| Cukry | 42,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |