PERGALĖ Milk Berries 117 g X10
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Bombonierka zawiera praliny w mlecznej polewie kakaowej o czterech różnych nadzieniach: jagodowym, malinowym, truskawkowym, wiśniowym.
Parametry produktu
| Typ | Praliny |
|---|---|
| Smak | kakaowy, jagodowy, malinowy, truskawkowy, wiśniowy |
| Zawartość netto | 117 g |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Litwa |
| Składniki | Syrop cukrowy (cukier, woda), cukier, tłuszcze roślinne (w zmiennych proporcjach: shea, palmowy), mleko w proszku pełne 10 %, syrop glukozowy, miazga kakaowa 5 %, tłuszcz kakaowy, maltodekstryna, substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna, mleko w proszku odtłuszczone, nadzienie z owoców leśnych 0,7 % (cukier, malina 23 %, truskawka 8 %, jagoda 6 %, jeżyna 5 %, dzika wiśnia 5 %, koncentrat marchewkowy, sok z hibiskusa, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, naturalne aromaty, substancja zagęszczająca: pektyna), nadzienie truskawkowe 0,7 % (syrop glukozowy, cukier, zagęszczony przecier truskawkowy 10 %, woda, zagęszczony sok cytrynowy, koncentrat marchewkowy, błonnik z owoców cytrusowych, koncentrat z krokosza barwierskiego, naturalny aromat, koncentrat z czarnego bzu), zagęszczony sok jagodowy 0,5 %, emulgatory: lecytyny sojowe, polirycynooleinian poliglicerolu, monostearynian polioksyetylenosorbitolu; nadzienie wiśniowe 0,4 % (syrop glukozowy, cukier, zagęszczony przecier wiśniowy 15 %, zagęszczony sok cytrynowy, woda, koncentrat marchewkowy, naturalny aromat, błonnik z owoców cytrusowych, koncentraty: z krokosza barwierskiego, z czarnej porzeczki), zagęszczone soki: wiśniowy 0,4 %, truskawkowy 0,3 %, malinowy 0,2 %; aromaty, sól spożywcza, konserwant: sorbinian potasu, regulator kwasowości: kwas cytrynowy |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ab vilniaus pergale ulica i numer: graiciuno 26 kod pocztowy i miasto: 02241 vilnius lt |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 459 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1924 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,6 g |
| Zawartość soli | 0,21 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Cukry | 61 g |
| Zawartość węglowodanów | 67 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |