Owsianka jabłko-banan BIO 375 g Księżniczki Disney
dodaj do przechowalni
0
Opis
Ekologiczna owsianka z orkiszem, jabłkiem i bananem w opakowaniu z popularnymi księżniczkami z bajek Disneya.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
Płatki OWSIANE pełnoziarniste** 72%, płatki ORKISZOWE pełnoziarniste** 1%, suszone daktyle** (daktyle**, mąka ryżowa**), płatki bananowe** 5% (puree bananowe** 95%, mąka ryżowa**), suszone jabłka** 3,5%, koncentrat soku jabłkowego** 0,8%. **z upraw ekologicznych.
Alergeny
OWIES,PSZENICA
Możliwe alergeny
MLEKO,ORZECHY,SEZAM,SOJA
Informacje o produkcie
Marka: PURE & FUN
Kraj pochodzenia: Niemcy
Masa brutto: 0,45 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1504 kJ/ 357 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Węglowodany | 62 g |
| Cukry | 11 g |
| Błonnik | 9.8 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | 0.02 g |